(RECENZE) Glucea: Má účinky na hladinu cukru v krvi?

publikováno

Glucea tablety, které jsou volně prodejným doplňkem stravy, dost možná přitáhly v nedávné době vaši pozornost. Jelikož jde o produkt privátní značky lékárny Dr. Max, je pochopitelné, že příznivá cena a jméno známé firmy vyvolává v řadě uživatelů velkou důvěru. Opravdu se ale vyplatí tento produkt vyzkoušet?

S cukrovkou 1., ale ani s cukrovkou 2. typu, rozhodně není žádná legrace. A pozor si také musíme dávat i na prediabetes, což je stav, v průběhu kterého je hladina krevního cukru již zvýšená, ale ještě nedosahuje hodnot cukrovky typu 2.

V řadě případů lékaři doporučují dlouhodobu změnu životního stylu, která zahrnuje cvičení, změnu jídelníčku či redukci stresu a přebytečné tělesné hmotnosti. Dále pak můžete po dohodě s lékařem vyzkoušet i užívání volně prodejných doplňků stravy na podporu normální hladiny cukru, z nichž některé mohou působit i na omezení chuti na sladké.

Přečtěte si: Recenze Diapil

Kromě doplňku stravy Dialevel a Diaben je v této kategorii například i již zmíněný doplněk stravy od Dr. Max, který se jmenuje Glucea.

Opravdu ale za nízké náklady dostanete kvalitní produkt?

O Glucea

(RECENZE) Glucea: Má účinky na hladinu cukru v krvi?

Glucea je volně prodejný doplněk stravy privátní značky Dr. Max. Obsahuje především látky přírodního původu, které jsou vhodné pro podporu normální hladiny krevního cukru. Některé složky pak také snižují chuť na sladké, což může být při zvládání cukrovky velké plus.

Jaké má složení?

Kromě bylinek se v tomto doplňku stravy nachází i další důležité látky, které přispívají k normálnímu stavu organismu. Mnohé například podporují normální metabolismus glukózy.

Konkrétně jde o:

  • Gymnemu sylvestre
  • Extrakt z morušovníku bílého
  • Chrom
  • Zinek
  • Arginin

Některé z výše uvedených látek se dokonce používají v indické ajurvédě.

Kde koupit, kolik stojí a jak se užívá?

Doplněk stravy Glucea se dá sehnat v kamenných a v internetových lékárnách Dr. Max. V jednom balení je 60 kapslí a doporučená denní dávka jsou 2 ks při jídle nebo po něm. V případě, že nebudete mít štěstí na nějakou speciální slevu, jedno balení vás vyjde na částku kolem 240,-.

Zkušenosti zákazníků

Gluceu hodnotí lidé na srovnávači Heureka, kde má aktuálně (na základě 4 recenzí) hodnocení 68 %. To na jednu stranu není úplně špatné, nejedná se ale ani o žádnou velkou hitparádu. Jeden z recenzentů dokonce říká, že ani po skončení celého balení na něj neměl tento doplněk stravy očekávaný účinek. Jiným ale vyhovuje. V případě, že byste k doplňku stravy Glucea hledali dostupné alternativy, stačí si přečíst některou z recenzí, které jsme přiložili v odkazech do tohoto článku.

Jakou zkušenost máte s doplňkem stravy Glucea vy? Vyhovoval vám?

 

Redakce magazínu

MUDr. Zdeňka Fantová
Studovala jsem 1. Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a promovala v roce 1991. Praxi jsem získala v oboru všeobecné praktické lékařství. Přípravu jsem absolvovala ve Fakultní nemocnici v Olomouci, v ambulanci primární péče a v ambulancích a lůžkových odděleních specialistů. Atestační zkoušku ze všeobecného praktického lékařství jsem složila v roce 1995. Poté jsem pracovala jako praktický lékař v ordinacích obvodních lékařů jako zaměstnanec. Od 1. března 1998 provozuji soukromou praxi. Zde na Hlidejsizdravi.cz působím v roli garanta obsahu a všechny články prochází mou odbornou kontrolou.

Napsat komentář