Dialevel Walmark [recenze]: Pomůže tato tableta diabetikům?

publikováno , naposledy aktualizováno 19. 10. 2023

Cukrovka je onemocnění, které se vyznačuje zvýšenou hladinou krevního cukru. V některých případech se mu nedá předcházet, v jiných ale ano. Klíčová je úprava životního stylu, která může kromě cvičení a zdravějšího jídelníčku zahrnovat i užívání doplňků stravy na diabetes. Může vám v tomto ohledu pomoci Dialevel od Walmark?

dialevel recenze

Dialevel jsou tablety na cukrovku, které mohou podpořit celkovou změnu životního stylu během tohoto dlouhodobého onemocnění. Sáhnout po nich ale mohou i lidé, kteří mají prediabetes, což je stav, kdy testy ukazují zvýšenou hladinu krevního cukru, ale není zatím dostatečně vysoká, aby se dalo hovořit o klasické cukrovce.

Vzhledem k tomu, že je Dialevel od Walmark doplňkem stravy, seženete ho bez předpisu v každé lepší lékárně. Případně i na oficiálních stránkách značky, kde jsou k sehnání i další produkty pro péči o zdraví.

💡  Nakupujte bezpečně: Walmark Dialevel nebo jakýkoliv jiný doplněk stravy na kontrolu hladiny cukru v krvi doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou kvality. ✅  Walmark Dialevel na Benu.cz

Co přesně můžete od tohoto doplňku stravy čekat? A jaké jsou s ním zkušenosti?

O Dialevel

 

✅ Dialevel od značky Walmark je doplněk stravy, který  podporuje normální hladinu krevního cukru. Také ale podporuje normální metabolismus makroživin.  Tento doplněk stravy je vhodný ke každodennímu užívání.

Tip redakce – Walmark Dialevelwalmark dialevel recenze

💊 Doplněk stravy pro diabetiky

✅ pro kontrolu hladiny cukru v krvi
✅ kyselina alfa-lipoová, chróm a skořice
✅ vhodné pro dlouhodobé užívání

 

 

Složení Walmark Dialevel

O tom, jestli má nějaký doplněk stravy smysl brát často vypovídá jeho složení. Proto se podíváme na to, co najdeme v každé kapsli přípravku ✅ Dialevel.

Když se podíváme na etiketu výrobku, ve výpisu ingrediencí najdeme:

 • Kyselinu alfa-lipoovou
 • Skořici
 • Chrom

Kompletní složení

Aktivní látky v 1 tabletě
Kyselina alfa-lipoová 200,0 mg
Skořice (Cinnamomum cassia) 55,6 mg
Chróm 60,0 µg

Vzhledem k účinkům jednotlivých látek je tento doplněk stravy vhodný jak pro pre-diabetiky, tak pro diabetiky, kteří potřebují najet na nový životní styl, který jim pomůže dostat nemoc pod kontrolu.

Jak se užívá?

Užívání doplňku stravy ✅ Dialevel od Walmark je velice jednoduché. Bohatě stačí, když každý den užijete 1-2 tablety, které zapijete dostatečným množstvím tekutiny. Aby mělo užívání co nejlepší výsledek, tablety byste měli brát vždy před jídlem.

Vzhledem k tomu, že v jednom balení najdete 60 tablet, jedno vám v závislosti na zvoleném schématu užívání vydrží 30-60 dní. Cena Walmark Dialevel se pohybuje kolem 370,-, což činí tento doplněk stravy velmi dobře dostupný.

Dialevel Walmark [recenze]: Pomůže tato tableta diabetikům?

Zkušenosti zákazníků a zákaznic

Nyní se podíváme na to, co na užívání ✅ Walmark Dialevel říkají zákazníci. Byli s ním spokojení? A koupili by si tento přípravek znovu?

Když se podíváme na srovnávač zboží Heuréka, vidíme, že na základě uživatelského hodnocení má tento doplněk stravy 90% hodnocení. To už samo o sobě napovídá, že patří k tomu lepšímu, co je na našem trhu aktuálně k dostání.

Když se na jednotlivé zkušenosti zaměříme detailněji, zjistíme, že spokojení lidé o doplňku stravy Dialevel od Walmark říkají, že:

Výhody
 • Mají dobré výsledky při kontrolách
 • Ho používají dlouhodobě
 • Jde o kvalitní výrobek
 • Sice ještě nemají diabetes, ale kontroly u lékaře ukazují, že je glukóza v krvi při měření v normě
 • Jim pomáhá
 • Jim nejlépe funguje v kombinaci s dietou
 • Si nejsou vědomi žádných negativ
 • Jim vyhovuje velikost balení i cena

Ti nespokojení zmiňují, že:

Nevýhody
 • Se jim zdá cena moc vysoká
 • Na ně nefunguje
 • Obsahuje pouze 3 účinné látky

Zkušenosti z internetu

dialevel zkušenosti
Zdroj: Zbozi.cz
dialevel hodnocení
Zdroj: Pilulka.cz
dialevel diskuze
Zdroj: Benu.cz

Drtivá většina recenzentů již má nějaké potíže s hladinou krevního cukru. Velké množství z nich ale zároveň uvádí, že při dlouhodobém užívání doplňku stravy ✅ Dialevel jim průběžné výsledky měření krevního cukru u lékaře vychází o dost lépe. Mnozí jsou dokonce s tímto doplňkem stravy tak spokojení, že ho užívají pravidelně.

V neposlední řadě také existuje skupina lidí, kteří uvedli, že jim tento doplněk stravy pomáhá při hraničních potížích s cukrovkou a v počátečním stádiu cukrovky. Nejlepších výsledků ale samozřejmě dosáhnete, když budete Dialevel podporovat i fyzickou aktivitou a zdravějším jídelníčkem, který bude kompenzovat zvýšenou hladinu cukru v krvi.

Jaké jsou alternativy produktu Dialevel?

Vybíráte vhodný přípravek na podporu normální hladiny krevního cukru? Napsali jsme pro vás další recenze, aby byl váš výběr jednodušší. Doplněk stravy DIAPIL, DIAMizin Gurmar, Diaben nebo Milgamma.

 

 

Také máte s doplňkem stravy Dialevel od Walmark pozitivní zkušenost?

 

Redakce magazínu

MUDr. Zdeňka Fantová
Studovala jsem 1. Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a promovala v roce 1991. Praxi jsem získala v oboru všeobecné praktické lékařství. Přípravu jsem absolvovala ve Fakultní nemocnici v Olomouci, v ambulanci primární péče a v ambulancích a lůžkových odděleních specialistů. Atestační zkoušku ze všeobecného praktického lékařství jsem složila v roce 1995. Poté jsem pracovala jako praktický lékař v ordinacích obvodních lékařů jako zaměstnanec. Od 1. března 1998 provozuji soukromou praxi. Zde na Hlidejsizdravi.cz působím v roli garanta obsahu a všechny články prochází mou odbornou kontrolou.

Napsat komentář