DIAPIL: Zvládnete s ním udržet optimální hladinu cukru v krvi?

publikováno

Hodnota cukru v krvi a její pravidelné sledování patří k důležitým prvkům péče o celkové zdraví. Vzhledem k tomu, že zvýšená hladina cukru v krvi nebolí, můžeme být posléze velmi nemile překvapení, když nám lékař diagnostikuje diabetes. Můžete kroky, které vedou k udržení hladiny cukru v normální výši, doplnit o užívání doplňku stravy DIAPIL?

Jak jistě víte, glukóza v krvi v průběhu dne kolísá. Spolu s tím pak mohou souviset termíny jako hypoglykemie, který označuje nízkou hladinu cukru v krvi, či hyperglykemie, během které ji máme naopak příliš vysokou. Ani jeden z těchto extrémů není jak pro zdravé, tak pro již sledované jedince žádoucí. U zvýšené hladiny cukru však z dlouhodobého pohledu existuje riziko vážných potíží. Právě proto je tak důležité hladinu cukru v krvi hlídat a při zvýšení pracovat na tom, aby šla zdravě dolů.

V případě, že zvýšenou hladinu krevního cukru zaznamenáte kolem padesátky, nemusíte hned propadat panice. Klíčová je změna životního stylu, která kromě úpravy jídelníčku, pohybové aktivity a dalších opatření (jako je třeba redukce stresu), může zahrnovat i užívání ověřených doplňků stravy na podporu normální hladiny cukru, které mají všechny potřebné certifikace.

Mezi ně patří i doplněk stravy DIAPIL. A právě na něj se dnes společně podíváme.

Co je DIAPIL?

DIAPIL: Zvládnete s ním udržet optimální hladinu cukru v krvi?

DIAPIL je v Česku vyrobený doplněk stravy na podporu normální hladiny krevního cukru, který má ve složení 8 hlavních látek. Vzhledem k tomu, že při zvládání cukrovky je důležité i hubnutí, jeho složení může podpořit omezení chuti na sladké a redukci hmotnosti. Zajímavostí je, že kromě bylinek ve složení najdeme i vitamíny a další látky, které v některých jiných doplňcích stravy z této kategorie, které jsou na našem trhu k dostání, často nejsou.

💡  Nakupujte bezpečně: DIAPIL nebo jakýkoliv jiný doplněk stravy na kontrolu hladiny cukru v krvi doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou kvality. ✅ Přejít na Diapil.cz

Jaké má DIAPIL složení?

Když už jsme to nakousli, měli bychom se jít podívat na to, co přesně ve složení tohoto doplňku stravy najdeme.

V denní dávce DIAPILu se nachází:

Dřišťál osinatý (Berberis aristata) extrakt z kořene 98% berberinu 200 mg
Gymnema sylvestre – extrakt z listu 75% gymnemových kyselin 200 mg
Kyselina alfa-lipoová 200 mg
Skořice cejlonská (Cinnamomum zeylanicum) extrakt 10:1 50 mg
Hořčík (bisglycinát hořečnatý) 17,6 mg
Niacin (nikotinamid) 16 mg
Chrom (pikolinát chromitý) 100 μg
Vitamin D3 (cholekalciferol) 15 μg

Toto složení je velice zajímavé, protože může přispět k podpoře normální hladiny cukru v krvi, k podpoře metabolismu, k podpoře normální hladiny energie a krevního oběhu, k podpoře normálního stavu imunity a podobně. To je nám na DIAPIL sympatické, protože je na první pohled znát, že tvůrci šlo o vytvoření komplexního produktu.

DIAPIL: Zvládnete s ním udržet optimální hladinu cukru v krvi?

Cena, kde se dá koupit a způsob užívání

Doplněk stravy DIAPIL se dá koupit na oficiálních stránkách. Balení na 1 měsíc užívání vás vyjde na 379,- a obsahuje 60 kapslí. Zajímavostí je, že v oficiálním obchodě lze koupit i výhodnější balení. Například při nákupu dvou budete mít dopravu prostřednictvím Balíkovny zdarma. Balení na tři měsíce vás vyjde na 999,- a budete mít dopravu zdarma, takže ušetříte 203,-.  Nejvýhodněji pak vychází balení na 6 měsíců, u kterého je doprava zdarma a celková úspora 449,-. Doporučená denní dávka jsou pak 2 tobolky, které by se měly užít ráno, nejlépe po jídle.

Tip redakce – DIAPILDIAPIL: Zvládnete s ním udržet optimální hladinu cukru v krvi?

💊 Doplněk stravy pro diabetiky

✅ Komplexní složení pro udržení normální hladiny cukru v krvi
✅ 8 přírodních účinných látek
✅ Drišťál osinatý, Gymnema sylvestre, kyselina alfa-lipoová a další
✅ Vhodné pro dlouhodobé užívání

Co dalšího potřebujete vědět

V první řadě byste měli vědět, že pokud máte podezření na cukrovku (což může signalizovat například častější močení, větší pocit žízně, hubnutí a podobně), měli byste navštívit svého lékaře, který vám odebere vzorek krve a otestuje ho na hladinu glukózy. Výsledek testování u lékaře bývá nejpřesnější a zároveň získáte jeho profesionální interpretaci.

Samotný doplněk stravy DIAPIL nemá vedlejší účinky, pokud ale užíváte léky od lékaře, které snižují hladinu krevního cukru, před nasazením DIAPIL se s ním nejdřív poraďte.

Jaké jsou s DIAPIL zkušenosti?

Lidé, kteří se rozhodli doplněk stravy DIAPIL vyzkoušet, si jej v mnoha případech pochvalují. Například pan Láďa v oficiálních recenzích na webu uvádí, že je spokojen, hladinu cukru má v normálu a doktor mu zvolený postup schvaluje.

Další zkušenosti s DIAPIL:

Skvělý výrobek! Měl jsem hraniční hodnotu cukru kolem 7.5, v jednu chvíli až 7.8. Nyní 6.2 až 6.4 při posledních 5 návštěvách lékaře.Václav T.
Beru doplňkově k lékům a při posledním měření se stav zlepšil, sama doktorka byla překvapená.Alena
Používám krátce. Při prvním měření je tam menší pokles, uvidíme příště.Petra Skálová

Další uživatelé také uvádí, že na začátku byli možná maličko skeptičtí, sami se ale na vlastní kůži přesvědčili, že jim DIAPIL vyhovuje a hodlají ho doporučit i svým známým.

Výhody
 • Dobré výsledky při kontrolách
 • Vhodný na dlouhodobé užívání
 • Kvalitní zpracování
 • Ověřený přípravek procházející kontrolou bezpečnosti
 • Pomáhá držet zákazníkům cukr na uzdě
 • Někteří zákazníci sice cukrovku nemají, ale kontroly u lékaře ukazují, že je hladina cukru v krvi v normě
 • Zákazníci nevnímají žádná negativa
 • Vyhovující cena i velikost balení
 • Silné složení o 8 účinných látkách
 • Snížení chuti na sladkosti
 • Ve větším množství sleva
Nevýhody
 • Nutné užívat delší dobu
 • Není náhrada léků
 • DIAPIL pomůže pouze v případě, že se budete snažit kontrolovat svou hladinu cukru i správným stravováním a dostatečným pohybem

 

Pokud tedy o nákupu doplňku stravy z této kategorie uvažujete, DIAPIL byste měli mít v hledáčku.

 

Redakce magazínu

MUDr. Zdeňka Fantová
Studovala jsem 1. Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a promovala v roce 1991. Praxi jsem získala v oboru všeobecné praktické lékařství. Přípravu jsem absolvovala ve Fakultní nemocnici v Olomouci, v ambulanci primární péče a v ambulancích a lůžkových odděleních specialistů. Atestační zkoušku ze všeobecného praktického lékařství jsem složila v roce 1995. Poté jsem pracovala jako praktický lékař v ordinacích obvodních lékařů jako zaměstnanec. Od 1. března 1998 provozuji soukromou praxi. Zde na Hlidejsizdravi.cz působím v roli garanta obsahu a všechny články prochází mou odbornou kontrolou.

Napsat komentář