Diomax recenze: Jaké jsou zkušenosti zákazníků?

publikováno , naposledy aktualizováno 21. 3. 2023

Pokud vás trápí pocit těžkých nohou, hemoroidy a žilní nedostatečnost, určitě víte, že tyto potíže provází mnoho negativních vedlejších příznaků. Mohl by vám s nimi pomoci přípravek Diomax? A jsou lepší tablety nebo gel?

Kdo nežil do této doby pod kamenem, ten si všiml, že některé lékárny mají svoji vlastní privátní značku doplňků stravy, kosmetiky a léčivých přípravků. Jednou z těch úplně nejznámějších je privátní značka Dr.Max, kterou koupíte v této síti lékáren. Výhodou je, že ve srovnání s některými jinými výrobky bývají ty od privátních značek o něco levnější, takže dokážete sehnat něco, co nutně potřebujete, za mnohem příznivější cenu.

Musí ale nižší cena nutně znamenat pokles kvality výrobku? Rozhodně ne nutně. Dnes se mrkneme, jestli se vyplatí vyzkoušet doplněk stravy Diomax na hemoroidy a na další běžné potíže, které mohou snižovat vaši celkovou spokojenost se životem.

Diomax recenze: Jaké jsou zkušenosti zákazníků?

Jaké jsou s ním zkušenosti? Jak se tablety Diomax užívají? A hodí se je podpořit i Diomax gelem?

Co je Diomax?

Diomax recenze: Jaké jsou zkušenosti zákazníků?

Diomax je doplněk stravy, který je součástí privátní značky lékárny Dr.Max. Po tomto doplňku stravy mohou sáhnout lidé, kteří mají potíže s pocitem těžkých nohou. Někteří lidé ho také používají na problémy s hemoroidy, a to i když na ně není přesně určen. Obsahuje totiž látky, které podporují normální stav cévní soustavy. Jelikož nejde o lék, v balení nenajdete příbalový leták.

V případě, že se rozhodnete doplněk stravy Diomax užívat, můžete ho ještě podpořit aplikací Diomax gelu, který má chladivý účinek, a který taktéž pomáhá ulevit od pocitu těžkých nohou.

Diomax recenze: Jaké jsou zkušenosti zákazníků?

Složení Diomax tablet

Doplněk stravy Diomax obsahuje několik flavonoidů, které přispívají k normální činnosti cévní soustavy.

V každé kapsli najdeme:

  • Diosmin
  • Hesperidin
  • Rutin
  • Aescin

Jak se užívá?

Doplněk stravy Diomax se užívá tak, že si každý den vezmete jednu kapsli, kterou pak zapijete dostatečným množstvím vody. Vzhledem k tomu, že v jednom balení je 60 tablet, jedno by vám mělo vydržet na 2 měsíce.

Kolik stojí?

Jedno balení tohoto přípravku koupíte už za 249,-, což jej činí cenově velmi dobře dostupným. Gel, který obsahuje 125 ml, pak seženete za 199,-.

Zkušenosti zákazníků

Když už nyní víme, na co se Diomax používá, podíváme se na to, co o něm říkají lidé, kteří se ho rozhodli vyzkoušet.

V recenzích tito lidé nejčastěji zmiňují, že:

  • Je přešla bolest nohou
  • Na ně funguje
  • Je cenově velmi dobře dostupný
  • Ho užívají na doporučení lékaře

Z toho plyne, že se určitě vyplatí tento doplněk stravy v případě problémů s končetinami vyzkoušet.

Na co si dát pozor

Závěr článku dnes věnujeme lehké osvětě. Žilní nedostatečností dolních končetin trpí velké množství lidí, z nichž mnozí se domnívají, že jim stačí řešit její příznaky používáním gelů, jež po aplikaci přinášejí úlevu od pnutí, otoků a bolesti.

Pokud se budete spoléhat jen na toto řešení, v budoucnu vás může zaskočit hluboká žilní trombóza, která vás může v krajních případech i zabít. Z toho důvodu je důležité, abyste se při potížích s končetinami pravidelně hýbali, abyste nosili kompresní punčochy, chodili na pravidelné prohlídky a v případě potřeby jste užívali léky na podporu normálního stavu cévního systému. (Mnohé se dají taktéž sehnat v lékárně bez předpisu.) V úvahu pro vás také může přicházet operace křečových žil.

Nenechte se tedy uchlácholit a potíže s žilní nedostatečností berte od počátku vážně.

Máte problémy s žilní nedostatečností? Pokud ano, zkoušeli jste doplněk stravy a gel Diomax?

Zdroje informací

https://doplnky-stravy.heureka.cz/dr-max-diomax-60-tablet/ – Diomax (česky)

https://pece-o-nohy.heureka.cz/dr-max-diomax-gel-125-ml/#prehled/ – Diomax gel (česky)

 

Redakce magazínu

MUDr. Zdeňka Fantová
Studovala jsem 1. Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a promovala v roce 1991. Praxi jsem získala v oboru všeobecné praktické lékařství. Přípravu jsem absolvovala ve Fakultní nemocnici v Olomouci, v ambulanci primární péče a v ambulancích a lůžkových odděleních specialistů. Atestační zkoušku ze všeobecného praktického lékařství jsem složila v roce 1995. Poté jsem pracovala jako praktický lékař v ordinacích obvodních lékařů jako zaměstnanec. Od 1. března 1998 provozuji soukromou praxi. Zde na Hlidejsizdravi.cz působím v roli garanta obsahu a všechny články prochází mou odbornou kontrolou.

Napsat komentář