MedPharma Gurmar Gymnema recenze: Snižuje cukr v krvi?

publikováno

Jak snížit cukr v krvi přirozenou cestou? Vsadit byste měli nejen na pohyb a na změnu jídelníčku. Zkusit můžete i užívání doplňku stravy MedPharma Gurmar Gymnema. Víte proč?

Cukrovka je vážné metabolické onemocnění, které ovlivňuje správné hospodaření těla se sacharidy. Mezi tradiční způsoby, jak se snaží lékaři dostat tento problém pod kontrolu, patří například hubnutí, které má na hladinu krevního cukru také velký vliv. Na diabetes se pak také doporučuje změna jídelníčku, zvýšená pohybová aktivita a pravidelné měření hladiny krevního cukru. (Protože jenom tak zjistíte, zda to celé děláte správně.) Také ale existují speciální doplňky stravy na podporu normální hladiny krevního cukru, které se dají sehnat ve volném prodeji, například v lékárně. Jedním z nich je třeba Glucea.

Dnes se však podíváme na něco jiného. Konkrétně na to, zda se vyplatí vyzkoušet doplněk MedPharma Gurmar Gymnema.

Co je MedPharma Gurmar Gymnema?

Medpharma gurmar gymnema

MedPharma Gurmar Gymnema je volně prodejný doplněk stravy na podporu normální hladiny krevního cukru, jenž ve svém složení obsahuje extrakt z morušovníku bílého a z listů gymnemy lesní, kterou budete znát spíš pod označením gurmar. Dále uvnitř najdeme skořici čínskou (kasia) a chrom. Vzhledem k tomu, že se ve složení podobných doplňků už docela vyznáme, musíme zmínit, že bychom ve formulaci raději viděli skořici cejlonskou. (Je totiž mezi nimi velký kvalitativní rozdíl.)

Přečtěte si: Jak poznat příznaky hyperglykemie

Jak se užívá?

V průběhu dne je vhodné užít 2 kapsle, které si stačí vzít jednou denně po jídle.

Jaké jsou zkušenosti?

zkušenosti s medpharma gurmar gymnema

Podle srovnávače Zboží jsou s tímto výrobkem zkušenosti dobré. Hvězdičkové hodnocení totiž ukazuje 4,1.

Některým lidem tento doplněk stravy dle vlastních slov velmi vyhovuje a všímají si, že je poměrně často vyprodaný. Další zase zmiňují, že na ně neměl požadovaný efekt. Pravděpodobně záleží i na tom, jaké další kroky pro zkrocení hladiny krevního cukru ještě zvolíte.

Jakou zkušenost máte s MedPharma Gurmar Gymnema vy? Byli jste s ním spokojení?

 

Redakce magazínu

MUDr. Zdeňka Fantová
Studovala jsem 1. Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a promovala v roce 1991. Praxi jsem získala v oboru všeobecné praktické lékařství. Přípravu jsem absolvovala ve Fakultní nemocnici v Olomouci, v ambulanci primární péče a v ambulancích a lůžkových odděleních specialistů. Atestační zkoušku ze všeobecného praktického lékařství jsem složila v roce 1995. Poté jsem pracovala jako praktický lékař v ordinacích obvodních lékařů jako zaměstnanec. Od 1. března 1998 provozuji soukromou praxi. Zde na Hlidejsizdravi.cz působím v roli garanta obsahu a všechny články prochází mou odbornou kontrolou.

Napsat komentář