OmegaMarine PREMIUM [recenze]: Stojí tyto omega-3 za vyzkoušení?

publikováno , naposledy aktualizováno 18. 9. 2023

Nenasycené mastné kyseliny omega-3 jsou důležitou součástí jídelníčku. Jenže, vzhledem k malé popularitě a nákladnosti konzumace kvalitních mořských ryb jich má řada nás v organismu málo. Dnes se podíváme na výhody užívání doplňku stravy OmegaMarine PREMIUM.

omegamarine premium recenze

Nenasycené mastné kyseliny omega-3 jsou v lidském organismu zodpovědné za široké spektrum věcí. Jejich příjem dokáže omezovat riziko vzniku úzkostí a deprese. Také jsou důležité pro normální stav očí, pro normální stav mozku a v těhotenství podporují normální vývoj plodu v těle ženy.

Dále jsou důležité kvůli tomu, že dovedou snižovat riziko kardiovaskulárních chorob, které jsou jednou z hlavních příčin předčasného úmrtí. V neposlední řadě podporují organismus při boji proti zánětům, které se mohou negativně odrazit na našem zdravotním stavu. Jak tedy vidíte, je důležité je doplňovat do těla alespoň z doplňků stravy. (Protože chápeme, že ne každý má konzumaci ryb v oblibě.)

💡  Nakupujte bezpečně: OmegaMarine PREMIUM nebo jakýkoliv jiný doplněk stravy doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou kvality. ✅  OmegaMarine.cz

OmegaMarine PREMIUM [recenze]: Stojí tyto omega-3 za vyzkoušení?

Jaké jsou s tímto doplňkem stravy zkušenosti? Na to se podíváme níže.

O OmegaMarine PREMIUM

OmegaMarine PREMIUM [recenze]: Stojí tyto omega-3 za vyzkoušení?

✅ OmegaMarine PREMIUM je  doplněk stravy s obsahem omega-3, za kterým stojí Naturamed Pharmaceuticals.  Kořeny této značky sahají do Skandinávie, kde byla založena v 90. letech minulého století. (Právě v těchto končinách byla velmi populární konzumace rybího oleje, který má pozitivní vliv na lidský organismus.) Od roku 2006 jsou produkty s rybím olejem od této značky dostupné i v Česku.

Tip redakce – OmegaMarine PREMIUMOmegaMarine PREMIUM [recenze]: Stojí tyto omega-3 za vyzkoušení?

 

💊 OMEGA‑3 z norského lososa

 

✅ Nejčerstvější lososový olej na světě
✅ Nová vylepšená receptura
✅ Na srdce, zrak, mozek a imunitu

 

 

Užívání a dávkování

Doplněk stravy OmegaMarine PREMIUM mohou užívat prakticky všichni lidé, kteří o něj projeví zájem. Investovat do něj tedy mohou jak mladí dospělí, tak lidé v produktivním věku a senioři.

Jelikož nenasycených mastných kyselin omega-3 potřebuje naše tělo víc, doporučuje se užívat 2 kapsle denně. Jelikož v některých případech výrobci doporučují užívat i 3-4, patří mezi lepší produkty, které jsou na našem trhu k dostání. Naprosto pochopitelně se doporučuje kapsle zapít dostatečným množstvím tekutin.

Cena a předplatné

 

Tento doplněk stravy vás může zaujmout svou nízkou cenou, která se pohybuje již kolem 49,- za balení. Objednávku lze navíc uzavřít i telefonicky. Je důležité zmínit, že doplněk stravy OmegaMarine PREMIUM můžete získat zdarma, to jediné, za co v takovém případě platíte je poštovné a balné. (Což je možnost vyzkoušení tohoto přípravku na zkoušku.)

Pokud vám užívání tohoto doplňku stravy vyhovuje, automaticky se aktivuje jeho předplatné, kdy vám bez předchozí nutnosti objednávky přijdou další balíčky, u kterých zaplatíte plnou částku za produkt. Výhodou je, že nemusíte myslet na nákup a můžete s užíváním tohoto doplňku stravy konzistentně pokračovat. (Což je často velmi důležité i u jiných doplňků stravy, které se orientují na další oblasti životního stylu.)

V případě, že byste se chtěli z tohoto automatického odběru odhlásit, můžete ho kdykoliv zrušit.

💡  Náš TIP – OmegaMarine PREMIUMOmegaMarine PREMIUM [recenze]: Stojí tyto omega-3 za vyzkoušení?

🐟 Doplněk stravy s rybím tukem

✅ Rybí olej z lososa
✅ Vitamin D3
✅ Příjemná chuť

Zkušenosti zákazníků

Nyní se podíváme na to, jak jsou s užíváním tohoto doplňku stravy spokojeni lidé, kteří se do něj rozhodli vložit svoji důvěru. Doporučili by ho i svým rodinným příslušníkům a přátelům?

Nejčastěji o něm lidé řekli, že:

  • Cena odpovídá kvalitě
  • Se jim líbí rychlé dodání
  • Jim vyhovuje, že necítí nepříjemnou rybí pachuť (která jim brání v užívání jiných doplňků stravy s obsahem rybího oleje)
  • Jim vyhovuje užívání 2 tobolek denně (ve srovnání s jinými přípravky s omega-3)
  • Se jim líbí možnost objednání vzorku zdarma, jen za úhradu poštovného a balného
  • Se tobolky dobře polykají

Drtivá většina lidí, kteří se rozhodli doplněk stravy ✅ OmegaMarine PREMIUM vyzkoušet, s ním byla spokojená. I z důvodu toho, že mohli před jeho pravidelným objednáváním vyzkoušet výrobek zdarma (s tím, že se hradí jen poštovné a balné).

V případě, že již neměli o odběr výrobku zájem stačilo kontaktovat distributora a byl bez zbytečných průtahů zrušen. Určitě by tedy tento výrobek doporučili k vyzkoušení i ostatním, kterým záleží na doplnění nenasycených mastných kyselin omega-3.

 

 

Také jste už tento doplněk stravy zkusili?

 

Redakce magazínu

MUDr. Zdeňka Fantová
Studovala jsem 1. Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a promovala v roce 1991. Praxi jsem získala v oboru všeobecné praktické lékařství. Přípravu jsem absolvovala ve Fakultní nemocnici v Olomouci, v ambulanci primární péče a v ambulancích a lůžkových odděleních specialistů. Atestační zkoušku ze všeobecného praktického lékařství jsem složila v roce 1995. Poté jsem pracovala jako praktický lékař v ordinacích obvodních lékařů jako zaměstnanec. Od 1. března 1998 provozuji soukromou praxi. Zde na Hlidejsizdravi.cz působím v roli garanta obsahu a všechny články prochází mou odbornou kontrolou.

Napsat komentář