Cholesten [recenze]: Jaké jsou zkušenosti s jeho účinky?

publikováno , naposledy aktualizováno 4. 9. 2023

Zvýšenou hladinu cholesterolu má řada lidí. Problém je v tom, že obvykle nebolí, takže si žádného problému nemusíme dlouhou dobu všimnout. Jelikož se s ní ale spojuje široké spektrum nejrůznějších potíží, rozhodně není na škodu zjistit, jestli vám může pomoci doplněk stravy Cholesten.

cholesten recenze

I když to může na první pohled vypadat dost jednoznačně, zvýšenou hladinu cholesterolu nemusí mít jen lidé, kteří trpí nadváhou a obezitou. Jeho hodnoty se vyplatí hlídat každému, protože cholesterol může zvyšovat riziko chorob kardiovaskulárního systému a nejrůznějších příhod, z nichž některé mohou být i smrtelné. (Například infarkt.)

Dobrým pomocníkem je v tomto ohledu prevence. Kromě pravidelného pohybu a zdravějšího jídelníčku pomáhá i docházení na preventivní prohlídky, během kterých se hladina cholesterolu kontrolně měří. Kdo by pro sebe chtěl udělat ještě něco trochu navíc, ten pak může ještě vyzkoušet užívání doplňku stravy Cholesten, který může taktéž přispět k jeho větší kontrole.

💡  Nakupujte bezpečně: Cholesten nebo jakýkoliv jiný doplněk stravy na cholesterol doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou kvality. ✅  Cholesten.cz

Jaké je jeho složení? Jak se užívá? A co o něm říkají kupující?

Co je Cholesten?

 

✅ Cholesten je volně prodejný doplněk stravy, který  pomáhá kontrolovat hladinu cholesterolu v krvi.  Stejně, jako jiné doplňky stravy od ADVANCE Nutraceutics obsahuje látky přírodního původu. Dále také obsahuje látky, které podporují normální stav kardiovaskulárního systému.

Tip redakce – Cholestenrecenze cholesten

🌿 Přírodní doplněk stravy

✅ Pro zdravou hladinu cholesterolu
✅ Přispívá k normální činnosti srdce
✅ Podporuje normální funkci oběhové soustavy

 

 

Složení Cholestenu

Jak už bylo uvedeno výše, Cholesten obsahuje přírodní látky, které pomáhají udržovat normální hladinu cholesterolu a normální stav kardiovaskulárního systému.

V každé kapsli najdeme:

  • Červenou fermentovanou rýži
  • Rybí olej
  • Fytosteroly
  • Extrakt z černého česneku
  • Extrakt z reishi

Tyto látky podporují normální hladinu cholesterolu, normální stav srdce a kardiovaskulárního systému.

Kompletní složení

Aktivní látky v 1 kapsli
Červená fermentovaná rýže 72 mg
Rybí olej MEG-3TM 200 mg
Rostlinné steroly (fytosteroly) 50 mg
Extrakt z černého česneku 30 mg
Extrakt z reishi 30 mg

Cholesten [recenze]: Jaké jsou zkušenosti s jeho účinky?

Jak se užívá?

Doporučená denní dávka je 1 kapsle, kterou užijete vždy po jídle. Vzhledem k tomu, že jedno balení obsahuje 60 kapslí, vydrží vám na dva měsíce. Co se týče dostupnosti, doplněk stravy ✅ Cholesten se dá sehnat v internetových obchodech a lékárnách, včetně těch kamenných. Cena za jedno balení se pak pohybuje v rozmezí 340-390,-.

Na co si dát pozor?

I když je ✅ Cholesten vhodný pro široké spektrum uživatelů, kromě těhotných a kojících žen by se mu měli vyhnout i lidé do 18 let a lidé starší 70 let. V neposlední řadě se ho nedoporučuje kombinovat s léky na snížení cholesterolu, které vám předepsal lékař. Také ho není vhodné kombinovat s dalšími přípravky, které již obsahují červenou fermentovanou rýži. Dejte si tedy na tato upozornění dobrý pozor.

Zkušenosti uživatelů

Cholesten [recenze]: Jaké jsou zkušenosti s jeho účinky?

Nyní se podíváme na to, co na dlouhodobé užívání doplňku stravy Cholesten na podporu normální hladiny cholesterolu v krvi říkají samotní uživatelé. Vyhovuje jim? A koupili by si ho v budoucnosti znovu?

Když se podíváme na jednotlivá hodnocení, zjišťujeme, že o Cholestenu uživatelé nejčastěji říkají, že:

Výhody
  • Jim pomohl
  • Jim v testech u lékaře vychází lepší čísla
  • Jim vyhovuje

Zkušenosti z internetu

cholesten zkušenosti
Zdroj: Zbozi.cz
cholesten diskuze
Zdroj: Pilulka.cz
cholesten hodnocení
Zdroj: Benu.cz

Většina recenzentů uvádí, že jim doplněk stravy ✅ Cholesten opravdu pomohl, což potvrzují i kontrolní měření cholesterolu u lékaře, která ukazují nižší hodnoty. Z toho důvodu vám ho můžeme doporučit vyzkoušet.

Opravdu ale dávejte dobrý pozor na to, abyste tento doplněk stravy nekombinovali s dalšími léky na snížení cholesterolu, protože může dojít k nepředvídatelným potížím, které by mohly ohrozit vaše zdraví.

 

 

Také máte s doplňkem stravy Cholesten dobrou zkušenost?

 

Redakce magazínu

MUDr. Zdeňka Fantová
Studovala jsem 1. Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a promovala v roce 1991. Praxi jsem získala v oboru všeobecné praktické lékařství. Přípravu jsem absolvovala ve Fakultní nemocnici v Olomouci, v ambulanci primární péče a v ambulancích a lůžkových odděleních specialistů. Atestační zkoušku ze všeobecného praktického lékařství jsem složila v roce 1995. Poté jsem pracovala jako praktický lékař v ordinacích obvodních lékařů jako zaměstnanec. Od 1. března 1998 provozuji soukromou praxi. Zde na Hlidejsizdravi.cz působím v roli garanta obsahu a všechny články prochází mou odbornou kontrolou.

Napsat komentář